Tisíce spokojených zákazníků od roku 2016

Hodnocení našich zákazníků je pro nás zavazující. Proto se snažíme poskytovat skvělé služby, vstřícný přístup a dodržovat perfektní kvalitu. Díky tomu se můžeme pochlubit krásným hodnocením našich zákazníků přímo z tohoto webu nebo z Fleru.

Pokud něco pokazíme nebo uděláme chybu, snažíme se to napravit k naprosté spokojenosti zákazníka. Zajistíme vrácení výrobku, opravu nebo zcela nový výrobek.

Náš eshop a ověřené recenze najdete na Fleru.

Naši prezentaci na Facebooku a komentáře zákazníků najdete zde: Lasercat Facebook

Naše recenze na Googlu najdete zde: Lasercat Google


Zde pár ukázek od našich zákazníků

aerobic
Parádní sbírka medailí za úspěchy v aerobiku.
aerobic
Polička s věšákem na medaile na zakázku pro úspěšného kulturistu.
vesak-na-medaile-pro-bezce
Naše zákaznice se může pochlubit takovouto sbírkou medailí. Gratulujeme!
police-pro-modely
Truck pro modelová autíčka v barevné úpravě provedené zákaznicí
Pokud máte dostatek místa, uděláme vám třeba jmenovky na zeď dlouhé 80cm.

Sbírka canicrossového týmu.

vesaky-na-medaile
Část medailové sbírky sportovní rodiny
Housličky malované na dřevěném výřezu. Autorka paní Iva Felixová.


… věšáky objevila jako první pod stromečkem a radostí nemohla ani mluvit a chvilku trvalo než začala rozbalovat dárky nádherná práce už jsem zavěsila fotky i na Facebooku a Instagramu a poslala na stránky Born to swim doufám že zájem stoupne přeji v novém roce spoustu spokojených zákazníků a ještě jednou moc děkuji.Dobrý večer, dneska jsem si vyzvedla balíček, vše je naprosto v pořádku a puzzle i věšák se mi hrozně líbí, vypadá to ještě mnohem líp než na fotkách. Moc krásná práce a pod stromečkem bude určitě velká radost.


Dobrý den, dnes jsem si vyzvedla držák na medaile a přiznávám, že tohle jsem opravdu nečekala. Je naprosto úžasný. Syn bude koukat. Děkuji a v září objednám i pro druhého syna. Teď už jenom, aby medaile přibývaly 🙂 LS (zakázkový výrobek s kombinací sportů)


Začátkem týdne mi přišel poštou věšák na medaile. Je opravdu moc pěkný. Musím pochválit obchod, za hezky odvedenou práci a další služby, jako komunikace, doprava, přehlednost stránek a možnost si na výrobku zadat popisek na přání. DOPORUČUJI. MS


Dobrý večer, dnes jsem si vyzvedla zásilku a chtěla jsem poděkovat. Krásná práce, vypadá to úžasně. Já i děti jsou nadšené. Děkuji a přeji Vám, ať se Vám stále daří a máte mnoho nadšených zákazníků. Těším se zase někdy. Šárka


…včera jsem si vyzvedla zásilku od Vás. Chtěla bych Vám tímto poděkovat za krásné výrobky. Opravdu jsem nadšená. Ještě jednou moc děkuju a někdy příště nashledanou.
Kolo máte nápadité a krásné ! Jistě Vás doporučím dále ! Děkuji. HH

Vaše hodnocení nás těší a zároveň motivuje k dalšímu zlepšení.

Uložit