Závěsy na medaile podle vašeho přání

Většina závěsů je nabízena v základní verzi za dostupnou cenu. Základní provedení má vždy motiv určitého sportu a většinou i vybraný slogan provedený obrysovým písmem. Obrysové písmo je vytvořeno jen linkou po obvodu písmene, ale přesto je dobře čitelné.

Základní slogan v provedení obrysovým písmem.
Co je vlastně možné upravit?

Standardní nápis gravírovaným písmem – Gravírované písmo má hnědou výplň a díky tomu je velmi výrazné a dekorativní. Z důvodu pracnější výroby je také o něco dražší než písmo obrysové, ale výsledek stojí za to.

Gravírované provedení objednáte označením položky “Zvýraznit nápisy gravírováním”.

Základní slogan provedený gravírovaným písmem.

Nápis na přání – Na zakázku vám na závěs přidáme jméno budoucího majitele nebo váš oblíbený motivační slogan. Můžete si také vybrat druh písma a upřesnit velikost nápisu a jeho umístění.

Vlastní slogan nebo jméno objednáte zatržením položky “Nápis na přání”.

Podle vaší volby bude nápis přidán k původnímu nápisu nebo bude původní nápis odstraněn a nový text ho nahradí. Požadovaný text, případně i druh písma, umístění, velikost atd. pak napište do okénka níže.
Pokud hledáte vhodný slogan, nechte se inspirovat naší malou sbírkou sloganů.

Jméno provedené gravírovaným písmem Stencil

Jméno siluetou – Na některé závěsy je možné přidat jméno vytvořené siluetou na horní hraně závěsu. Výrobek tím získá zcela originální vzhled.

Objednáte označením položky “Vytvořit jméno siluetou”.

Jméno provedené siluetou a gravírovaný slogan na zakázku.

Pokud přemýšlíte, jakým písmem nápis provést, podívejte se na ukázky Písma vhodná pro nápisy a Písma vhodná pro siluety. Zvolený font písma by měl odpovídat věku, typu majitele a druhu nápisu. Některé fonty se hodí spíše pro jednoslovné nápisy, jiné zase pro zvolání, jiné pro citáty. Pamatujte, že pro nápisy siluetou nejsou vhodné fonty s tenkým tahem (čarou), které by se mohly snadno lámat.


Přidání siluety dalšího sportovce – Na požádání vám na vybraný závěs přidáme i siluetu jiného sportovce použitou na jiném typu závěsu. Budete tak mít dva sporty na jednom závěsu jen za mírně vyšší cenu. Ukázky můžete najít v Galerii. Tuto úpravu je nutno projednat individuálně prostřednictvím e-mailu.

Pro objednání nás kontaktujte e-mailem, abychom zhodnotili proveditelnost a náročnost úpravy.

Kombinace běžkyně a basketbalistky se jménem siluetou

Gravírované logo – Pro gravírování jsou ideální dvoubarevné (černobílé) obrázky. Požadované logo nám zašlete e-mailem, abychom zhodnotili proveditelnost a cenu. Gravírování fotografií na dřevo je teoreticky možné, ale výsledek má k originálu hodně daleko. Barevné fotografie jsou převedeny do černobílé a odstín je určen hustotou tmavých teček.

Před objednáním nám nejprve zašlete e-mailem požadované logo, abychom zhodnotili jeho proveditelnost.

Závěs na medaile pro dálkového běžce
Běžec s gravírovaným logem a sloganem.

Závěsy navíc – Pokud máte opravdu hodně medailí, je možné za malý příplatek přidat 2 řady ramének navíc. Pak se na závěs vejde odhadem 30-50 medailí podle velikosti.

Objednat lze zatržením položky “Přidat 2 řady ramének navíc”.

Závěs se dvěmi řadami ramének navíc.

Pokud jste nenašli právě váš motiv, zkuste to ještě zde v seznamu hotových motivů.


Motivy nových sportů – Naši nabídku postupně rozšiřujeme o vybrané druhy sportů. Nakreslení nového motivu je docela pracné, takže se vyplatí jen při prodeji více kusů. Pokud myslíte, že právě váš sport má dostatek potenciálních zájemců, zkuste nás oslovit s požadavkem. Nejlépe, pokud také pošlete obrázky, které váš sport zobrazují a podle kterých by bylo možné vytvořit hezkou siluetu.


Už víte jak na to? Tak hurá nakupovat!